Partnerzy & Of Counsels

Adwokat Mariusz Zając ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkołę Prawa Amerykańskiego organizowaną przez University of Florida Levin College of Law oraz Uniwersytet Warszawski. Jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Wykonuje zawód adwokata od 2012 roku.

Dorota Krekora-Zając jest radcą prawnym i adiunktem w Katedrze Prawa Cywilnego Porównawczego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkołę Prawa Włoskiego i Europejskiego organizowaną przez Uniwersytet w Katanii.

Of Counsel adwokat Marta Tomkiewicz jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (summa cum laude). W trakcie studiów prawniczych otrzymała stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w nauce.

http://www.adwokatmartatomkiewicz.pl/

Of Counsel adwokat Miłosława Wach jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe w zakresie Funduszy Europejskich.

Prawnicy

Adwokat Krzysztof Grabowski jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, kierunku Prawo, a także Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, kierunku Prawo Karne Skarbowe i Gospodarcze. Aplikację adwokacką odbył w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Adwokat Katarzyna Działo ukończyła z wynikiem bardzo dobrym studia magisterskie na kierunku prawo oraz studia licencjackie na kierunku europeistyka.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych kancelariach w Warszawie oraz Rzeszowie.

Monika Woszczyk ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie.

Karolina Suchenek ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie.

Natalia Matysiewicz-Kirejczyk ukończyła studia prawnicze na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Magdalena Serwacka ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie oraz Szkołę Prawa Amerykańskiego organizowaną przez University of Florida Levin College of Law oraz Uniwersytet Warszawski. 

Aleksandra Polakowska absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, kierunku Prawo. Od stycznia 2022 roku aplikantka radcowska.

Share This