Partnerzy & Of Counsels

Adwokat Mariusz Zając ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkołę Prawa Amerykańskiego organizowaną przez University of Florida Levin College of Law oraz Uniwersytet Warszawski. Jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Wykonuje zawód adwokata od 2012 roku.

Dorota Krekora-Zając jest radcą prawnym i adiunktem w Katedrze Prawa Cywilnego Porównawczego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkołę Prawa Włoskiego i Europejskiego organizowaną przez Uniwersytet w Katanii.

Of Counsel adwokat Marta Tomkiewicz jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (summa cum laude). W trakcie studiów prawniczych otrzymała stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w nauce.

Adwokat Miłosława Wach jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe w zakresie Funduszy Europejskich.

Prawnicy

Dominika Lara w 2015 roku z wynikiem bardzo dobrym ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie obywa aplikacje radcowska w warszawskiej Izbie Radców Prawnych.

Share This